تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز، قابلیتی آسان در عین حال پیچیده است که توسط شرکت گوگل ارایه می شود. شما می توانید با گوگل ادوردز به سرعت سایت خود را در معرض دید عموم قرار دهید.
حتما تاکنون تجربه کرده اید که کلمه ای را در گوگل جست و جو می کنید و اولین پیشنهاد گوگل با نمایش (AD) ظاهر می شود. این موارد سایت هایی هستند که از طریق گوگل ادوردز در اولین پیشنهاد قرار گرفته اند.
اما به طور تخصصی تر تبلیغات گوگل فرایند های بسیاری دارد. به عبارتی تحلیل های زیادی صورت پذیرفته است تا سایت در اولین نتیجه جست و جو نمایش داده شود.

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

تبلیغ گوگل با سئو سایت متفاوت است. تبلیغ گوگل در ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی جهت جذب حداکثری مخاطب بسیار مفید است. سئو سایت مدت زمان بیشتری جهت بازدهی جذب مخاطب نیاز دارد اما ماندگار تر است. گوگل ادوردز در دراز مدت هزینه بیشتری نسبت به سئو سایت به خود اختصاص می دهد. همچنین گوگل ادوردز برای مشاغل موفقی که می خواهند به هر دلیل، نتایج آنها در گوگل قبل از رقبایشان نمایش داده شود نیز بسیار مناسب است.

چگونه می توانیم تبلیغات گوگل بهینه ای داشته باشیم؟

برای این منظور باید کامل به بازه مخاطب های کسب و کار اشراف داشت. شناخت مناسب از مشتریان ما را به سمت موفقیت هدایت می کند.

گوگل ادوردز قابلیت های بسیاری دارد. به عنوان مثال شما می توانید فقط در منطقه خاص برای مثال تهران تبلیغ کنید. در بازه زمانی مشخص آن را فعال کنید. مدیریت شده هزینه کنید و…

شناخت و رعایت تمامی موارد ذکر شده می تواند راندمان تبلیغات گوگل را به حداکثر برساند. شرکت بلو وب پیشرو در صنعت طراحی سایت و توسعه کسب و کار های اینترنتی آماده بهترین برنامه ریزی ها برای بالا بردن راندمان شما از تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) است.