توسعه سایت

توسعه سایت گاهی از طراحی سایت فعالیتی پیچیده تر و مهم تر است. در نظر بگیرید وب سایت فعالی دارید و به طور متوسط روزانه 50 نفر بازدید دارد. چگونه می توان بازدید را افزایش داد؟ چگونه می توان بازدهی بازدیدکنندگان را افزایش داد؟ یا به عبارتی سایت را به سمت قدرتمند تری هدایت کرد؟

شرکت بلو وب متخصص در زمینه طراحی و توسعه کسب و کار های اینترنتی راهکار های مختلفی برای شما در نظر دارد. بسته به نوع کسب و کار و فعالیت شما در فضای اینترنت ما برنامه ریزی های گسترده ای انجام خواهیم داد تا سایت از نقطه کنونی به نقطه ایده آل نزدیک تر شود.

توسعه سایت

توسعه سایت

گاهی برای بهبود کارایی سایت باید سئو مناسبی انجام داد. گاهی نیاز است بخش جدیدی در سایت فعال شود و گاه لازم است بازاریابی محتوایی خاصی برای سایت صورت پذیرد.

همه موارد پس از بررسی پتانسیل های کسب و کار شما و همچنین نیاز ها و کشش های مخاطبین شما در نظر گرفته شده و سپس اجرا می شوند.

به عنوان مثال سایتی با بازدید 50 نفر در روز را در نظر بگیرید. در این سایت پس از بررسی مشخص می شود که این افراد از طریق موتورهای جست و جو وارد سایت شده اند، بنابراین بهترین راهکار، ارتقا سئو سایت و بهینه سازی کلمات بیشتر برای جذب مخاطبین است. اگر صفحات وبلاگ پربازدیدتر هستند و از طریق بازاریابی محتوا سیاست ها را پیش برده ایم، باید بخش وبلاگ تقویت شود. جدای از این بررسی ها در قالب مثال، نحوه اجرا بسیار مهم است. شرکت بلو وب بعد از بررسی های حرفه ای، راهکارهای درست را پیشنهاد می دهد و پس از تایید کارفرما با بهره گیری از متخصصین طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، مارکتینگ و… به بهترین شکل ممکن توسعه سایت ممکن می شود.

توسعه سایت به تعریفی کوتاهتر یعنی:

بررسی بازخورد های مثبت و منفی سایت، تقویت نقاط مثبت و جلوگیری از آسیب بخش های منفی. همچنین افزایش بهره وری سایت به بهترین شکل ممکن