درباره ما

شرکت بلو وب به عنوان یک مجموعه پیشرو در راه اندازی سرویس های مرتبط با اینترنت، ضمن بهره گیری از فن آوری روز و با تکیه بر تجربه 12 ساله و تخصص تیم فنی خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی است.

شرکت بلو وب تنها یک شرکت طراحی سایت نیست. ما با مشاوره اولیه نیاز کسب و کار شما را بررسی می کنیم. تجربیات مشابه را با شما مطرح می کنیم. بهترین مسیر های راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی می کنیم. این راهکار ها می تواند با بستر وب سایت، فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن موبایل و… تعریف شوند.

درباره بلو وب | Blueweb Co
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
ما در نوآوری محصول دیجیتال، براساس مدیریت تجربه مشتری و تحول دیجیتال خدمات مبتنی بر تفکر و فناوری را ارائه می دهیم.

طراحی پلتفرم ها پایان همکاری ما با شما نیست. مشاوره کسب و کار اینترنتی، سئو سایت، راهکارهای تبلیغاتی و بسیاری خدماتی که در فعالیت های اینترنتی در ادامه به آن ها نیاز دارید به صورتی تخصصی در شرکت بلو وب ارایه می شود.

شما با خیال راحت می توانید با شرکت بلو وب فعالیت خود را در کسب و کار های اینترنتی آغاز کنید. ما چالش های مسیر را می شناسیم و برای آنها راهکار هایی بر آمده از تجربه خواهیم داشت. پشتیبانی شرکت بلو وب به صورت بسیار گسترده می باشد و نیاز کارفرمایان را مرتفع می سازد. این پشتیبانی ها شامل آموزش، ارایه خدمات اپراتوری و مسایل فنی اعم از امنیت، توسعه، بهینه سازی و… در ابعاد گسترده می باشد.

شرکت بلو وب با بهره گیری از متخصصان فنی در زمینه طراحی و توسعه کسب و کار های اینترنتی با خدماتی گسترده کارفرمایان بسیاری را تاکنون همراهی کرده است. کارفرمایان شامل اشخاص حقیقی و حقوقی در ابعاد شرکتی، صنعتی، خدماتی و… رضایت بالایی را از همکاری با ما کسب کرده اند.

درباره بلو وب

ما چگونه کار می کنیم؟

استراتژی
استراتژی مناسب، مسیری امن برای تحقق بخشیدن به کسب و کار های اینترنتی است ما چشم انداز های واقعی در دنیای کسب و کار اینترنتی را برای شما ترسیم می کنیم. با افق روشن هر کسب و کاری احتمال موفقیت بیشتری خواهد داشت.
تجربه طراحی
تجربه طراحی پلتفرم های گوناگون فعالیت در فضای کسب و کار اینترنتی از جمله وب سایت، اپلیکیشن، سایت اپ و... به ما این امکان را می دهد تا تجربیات خلاقانه، همراه با رعایت اصول و استاندارد ها را برای کارفرمایان رقم بزنیم.
توسعه
توسعه گاهی از طراحی مهم تر است. ورود به کسب و کار اینترنتی مستلزم درک و تجربه شناختی بالایی است. توسعه زمانی اتفاق می افتد که شما چالش ها و فرصت های بازار را تجربه کرده اید. تیم توسعه بلووب تجربیات بسیاری را در اختیار شما قرار خواهد داد.