مشاوره سئو

مشاوره سئو در راستای رقابت بالای سایت ها در رسیدن به رتبه بهتر در نتایج گوگل امری ضروری است. برای توضیح بیشتر اهمیت این موضوع لازم است مواردی در رابطه با سئو و جایگاه سایت ها را بیشتر شفاف کنیم.

گوگل و موتورهای جستجوگر زمانی بهترین کارایی خود را خواهند داشت که بهترین نتایج را نمایش دهند. به عبارتی گوگل برای اینکه بتواند تشخیص دهد کدام سایت بهترین نتیجه برای جست و جوگر است، الگوریتم هایی تنظیم کرده است. این الگوریتم ها هر یک المان های خاصی را بررسی می کنند. به عنوان مثال برای یک کلمه کلیدی، گوگل بررسی می کند کدام سایت قدمت و اعتباری بالاتری نسبت به بقیه دارد. در عین حال کدام مطلب جدید و بروزتر است. تمامی موارد را با نیاز کاربر بررسی می کند و نتیجه مناسبی را با هوش مصنوعی خود ارایه می دهد.

مشاوره سئو

مشاوره سئو

وظیفه کارشناس سئو و کسی که مشاور سئو است بسیار حساس است. مشاور سئو باید هوش مصنوعی گوگل را در ذهن خود شبیه سازی کند. با این ذهنیت سازی، کارشناس سئو می تواند بهترین مسیر را برای سئو سایت به شما ارایه دهد. این پیش نیاز مشاوره سئو حرفه ای است.

مشاوره سئو به صورت اجرایی نیازمند انعطاف ذهنی بالای مشاور است. مشاور سئو باید ابتدا کسب و کار شما را بشناسد. کالا و خدمات را بررسی کند. نیاز مشتریان آن کسب و کار را درک کند. نیازهای آنها را ارزیابی کند و کلمات کلیدی مرتبط با نیازها را بیابد. پس از آن کلمات کلیدی را در موتورهای جست و جو بررسی کند. محبوبیت کلمات را بسنجد. با کارفرما تعامل داشته باشد و پس از تایید کلمات کلیدی مرتبط، مسیر سئو سایت را مشخص کند.

مشاوره سئو خدمتی ضروری در دنیای پر از رقابت امروزی برای رتبه گیری در گوگل است. شاید در سالهای گذشته نیاز مشاوره سئو به قدر امروز درک نمی شد. اما این اهمیت امروزه بسیار بارز است. در گذشته گوگل الگوریتم های محدود تری داشت. کسب و کارها تا این حد پتانسیل های رتبه گیری در گوگل را درک نکرده بودند و کارشناسی سئو نهایتا بهینه سازی سایت با استاندارد ها و خرید بک لینک بود. اما امروزه رقابت بسیار بالاست و الگوریتم ها بسیار پیچیده شده است.

شرکت بلو وب مرحله به مرحله شکل های گوناگون الگوریتم های گوگل را در دوره های مختلف تجربه کرده است و به صورت کاملا حرفه ای با مشاوران و متخصصان سئو، نتایج سایت ها را در بهترین موقعیت قرار می دهد. بالاترین راندمان یک سئو موفق با برنامه ریزی دقیق و متفکرانه ممکن می شود. مشاوران سئو در شرکت بلو وب با برنامه ریزی دقیق شما را در مسیر سئو تخصصی همراهی می کنند.